Wiosna, jak co roku...
grafika

Wiosna, jak co roku, obfituje

w Targi Pracy. 

Byliśmy już na VII Świebodzickich Targach Przedsiębiorczości i Planowania Kariery Zawodowej oraz XVIII Targach Pracy w Kłodzku.

Osoby, które odwiedzały nasze stoiska, poszukiwały pracy lub przygotowywały się na zmiany w swoim życiu zawodowym, konsultowały z doradcami zawodowymi swoje dokumenty aplikacyjne, plany zawodowe i edukacyjne oraz rozmawiały na temat skutecznego poszukiwania zatrudnienia. Było ciekawie i inspirująco.Dziękujemy za zaufanie!

Już jutro wyruszamy dalej.

Gdzie będzie można nas spotkać?

• W czwartek, 11 kwietnia, w godzinach 10.00-13.00, zapraszamy na konsultacje podczas XXV Targów Pracy w Świdnicy / Sala Narad Urzędu Stanu Cywilnego, ul. Armii Krajowej 47/.
• Dzień później, 12 kwietnia w godz. 10.00-13.00, będziemy obsługiwać stoisko podczas Targów Pracy zorganizowanych w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie, 
• A w przyszłym tygodniu, we wtorek, 16 kwietnia w godz. 10.00- 13.00, działamy pod hasłem XI Świebodzickich Targów Pracy "Praca czeka, nie zastanawiaj się - przyjdź" /Miejski Dom Kultury w Świebodzicach, ul Wolności 13/

Zaplanujcie własną karierę z doradcami Centrum DWUP.‼️‼️

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzono: Lidia Wiśniewska
utworzono: 10-04-2019
ostatnia modyfikacja: 12-04-2019
Strona główna
Powrót
Drukuj
Pobierz PDF
Wypowiedz się